Bugünkü
Takvim

:Bu kadar kolay mı

ABONE OL
3 OCAK 2011 Pazartesi akşamı 8 yıllık menajerlik hayatımın en zor günlerinden birini yaşamıştım.
B numunesi pozitif olarak açıklanan "dünyanın en iyi oyuncusu" Diana Taurasi'ye "dünyanın en kötü haberini" vermek kariyerim boyunca hiçbir zaman unutamayacağım anlardan biriydi. Haberi aldığı zaman bana verdiği cevabı ve surat ifadesini hala dün gibi hatırlıyorum. "Bu çok saçma, bu gerçekten de çok saçma ama böyle olacağını biliyordum."
3 Ocak'dan bugüne 42 gün geçti. Bu dönem herkes için çok zor oldu. Ülkesine dönmesi için Taurasi'yi hava alanına götürdüğümde bana, "Hala inanamıyorum.
Bir mantık bulmaya çalışıyorum.
Neden benim başıma geldi diye her gün sorguluyorum.
Umarım gerçekler bir an önce ortaya çıkar"
demişti.
Ve çıktı da! Taurasi dün aklandı.
Burada ünlü avukat Howard Jacobs'ın gerçekten dahiyane olduğunu düşündüğüm savunmasına da değinmeden edemeyeceğim.
Çok akıllıca ve nokta atışlarla bu dosyanın kapanmasında başrolu oynadığını söyleyebilirim.
Kimseyi suçlamak gibi bir niyetim yok. Ama bir sporcunun adının karalanması bu kadar kolay olmamalı.
Bu dönem içerisinde yapılan açıklamalar, eleştiriler. Bunları geri alabilecekler mi! Bardak bir kere kırıldı mı parçaları yapıştırıp bardağı eski haline getirmeye çalışşanız bile eskisi gibi olmayacaktır. Hasar malesef çok büyük ve tamir edilmesi o kadar da kolay olmayacak.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.