Bugünkü
Takvim

Seks kaseti çıktı

Fransa şokta... First Lady Carla Bruni'nin seks kaseti, internete düştü. Tıklanma rekorları kıran videoda, Bruni eski sevgilisiyle nasıl seviştiklerini 'ayrıntılı' anlattı

ABONE OL
Seks kaseti çıktı
Fransa, First Lady Carla Bruni'nin seks kasetiyle sarsıldı. Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile evlendikten sonra kendisine yeni bir imaj çizmek isteyen Bruni, seks kasetiyle şoke oldu. Yapımcı Thomas Cazals'ın YouTube'da paylaştığı video ilk olarak 1996 yılında kült televizyon programı Eurotrash'te yayınlanmıştı. Videoda Bruni, çantasından iki adet uluslararası seks rehberi çıkarıyor. Bu rehberlerdeki yedi dilden dördünü (Almanca, İtalyanca, İspanyolca, İngilizce) konuşabilen Bruni, "Böyle bir kitaba ihtiyacımız var çünkü dünyanın bir sürü yerine gidiyoruz ve her gün yeni insanlarla tanışıyoruz ve eğer birlikte yatağa girersek onlara ne dememiz gerektiğini bilmemiz gerek" diyor. Bruni, eski sevgilileri Mick Jagger ve Eric Clapton'la ilgili ise şunları söylüyor: Eski sevgilim Mick Jagger çok ateşli sevişiyordu. İnanılmazdı. Ayrıca tek eşlilik benim için sıkıcı bir şey. Ömrümün sonuna kadar tek eşli kalmayacağım.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.