İMSAKİYE RAMAZAN

Seviyor Sevmiyor (Final) 28. bölüm

13 Şubat 2017, Pazartesi

Yiğit, Deniz'i kendinden uzaklaştırmak için Deniz'e oyun oynayacaktır. İlk hamlesi İrem'le bir yerde baş başa yemek yerken üçüncü kişilere yakalanmaktır. Gazi ve Neşe, Yiğit ve İrem'i baş başa, samimi bir şekilde yemek yerken görürler, hemen Deniz'e haber verirler. Deniz inanmak istemese de içine bir kurt düşer. Tuna ile konuşur fakat Tuna'nın içi elvermez, bütün bunların oyun olduğunu Deniz'e söyler. Deniz, Yiğit'in ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Deniz ve Yiğit için artık tek yol vardır; Yiğit'in ''iyileşeceği umuduna'' sarılmak. Yiğit ameliyat olacaktır. Ancak ameliyat öncesi Deniz'le unutamayacağı bir gün ve gece geçirmek ister. Belki de son günleri olacaktır... Yıllar sonra hastalık olmasaydı, evlenselerdi nasıl bir hayatları olurdu? İşte böyle bir gün geçirirler. Muhteşem, unutulmayacak bir gün. Yiğit ameliyata girer... Deniz'in aşkı onu hayata döndürebilecek midir? Deniz Aslan çocukluk aşkıyla en nihayetinde kavuşabilecek midir?

kalan karakter 1000

merve merve

çooook güzel yaaaa :)))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 19.02.2017 22:18
lati lati

güzel bir diziydi. baymadan mutlu sonla bitmesi de iyi oldu. oyuncuların hepside iyi rol yaptı bence. simya nın mimikleri fazla göze batıyordu, bie de hepsi anasız babasız değidi. ne düğün ne ameliyat, nede doğumda bir anne yada baba göremedik ACELEYE GELMİŞ BİR SON OLMUŞ.. tebrikler!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 17.02.2017 22:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.