'İhanet manşeti'nde asıl kurye kim?

A Haber'de yayınlanan Diplomasi programına konuk olan MİT TIR'ları ihanetiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İhanet manşetinde asıl kurye kim?

MİT TIR'ları davasında tutuklanan 'nun kurye olarak kullanıldığını ifade eden , Berberoğlu'nun tutuklanmasıyla Kılıçdaroğlu'nun telaşa kapıldığını ifade etti. Sayan, "Birileri apar topar sokaklara dökülmeye başladı. Bir partinin genel başkan yardımcısı kendi başına partinin MYK'sına genel başkanına bilgi vermeden böyle bir servis yapamaz. Demek ki bunun sahibi başkası. Berberoğlu eninde sonunda konuşacak" diye konuştu.

BERBEROĞLU KONUŞACAK
"Berberoğlu'nun eşinin her gün CHP Genel Merkezi'ni aradığını belirten Sayan, Berberoğlu'nun eşinin, "Kocama sahip çıkmadınız konuşacak" dediğini aktardı...

KILIÇDAROĞLU CHP TABANINI UYUTMAYA ÇALIŞIYOR
Sayan ayrıca, Kılıçdaroğlu'nun yaptığı hamlelerle CHP tabanını uyutmaya çalıştığını ifade etti.

  • 11 Ağustos 2017, Cuma 23:02

kalan karakter 1000

enver enver

ülke kurtulacaksa Berberoğlu kendini feda etsin ama kimlere hizmet ettiğini, gerçekleri ve doğruyu görecek ve konuşacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.08.2017 09:59
ihsan ihsan

kumpasın başında kılıçtaroğlu vardır hatta mit tırları işini ta baştan biliyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.08.2017 09:20
Yalman Güç Yalman Güç

Yahu yorumcular bırakın bu adam CHP genel başkanı olarak kalsın.AKP bundan münasip ana muhalefet başkanı bulamaz.Genel kültür sıfıra yakın,müthiş kıvırmacı,FETÖ nün sadık bendesi. Enis Berberoğlu,sadakat böyle günde belli olur.Hapihanede yat .Kavun karpuz yata yata büyür.Sende büyürsün.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 12.08.2017 04:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.