'dan " ve " açıklaması

Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ile arasında sıcak çatışma ihtimalinin son derece yükseldiğine işaret ederek "Bu son derece vahim sonuçlara yol açacaktır. Rusya olarak bunun olmaması için elimizden geleni yapıyoruz." dedi.

Rusyadan ABD ve Kuzey Kore açıklaması

Lavrov, 'nın Vladimir şehrinde katıldığı bir etkinlikte ile arasında yaşanan gerginliğe ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

ABD ve Kuzey Kore arasındaki diyaloğun endişe verici boyutlara ulaştığını vurgulayan Lavrov, "ABD'nin Kuzey Kore'yi ve Kuzey Kore'nin de Guam adasını vurmaya yönelik söylemleri devam ediyor. İki ülke arasında sıcak çatışma ihtimali son derece yükseldi." diye konuştu.

"SON DERECE VAHİM SONUÇLARA YOL AÇACAK"
İki ülke arasında bir çatışma yaşanması halinde birçok insanın hayatını kaybedeceğine işaret eden Lavrov, "Bu son derece vahim sonuçlara yol açacaktır. Rusya olarak bunun olmaması için elimizden geleni yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Lavrov, Kuzey Kore'nin nükleer silah bulundurmasını Rusya'nın kabul etmeyeceğine dikkati çekerek "Kuzey Kore krizinin çözümü için Rusya ve Çin'in ortak olarak sunduğu bazı tekliflerin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz." dedi.

Etiketler: , ,
  • 11 Ağustos 2017, Cuma 21:04

kalan karakter 1000

malatyali malatyali

hayda rusya isin icindeyse her iki ulkede yandi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 12.08.2017 12:33
polatb polatb

sadece bir kaç gün top tüfek olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.08.2017 11:24
hakan hakan

HEPİNİZ BİR OLUP KUZEY KOREYE destek vermelisiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 12.08.2017 10:11
TurkAjan / ferhatyalcinturkiye@gmail.com TurkAjan / ferhatyalcinturkiye@gmail.com

1- Kuzey Kore ve ABD Arasında bir savaş çıkarsa bu savaşa otomatikmen güney korede katılacaktır çünkü ABD' nin hem müttefiki hemde abd nin üs bulundurduğu bir ülke. 2- Güney Korenin Savaşa girme sebebinin bir diğer nedeni ise kuzey güney ayrımına son verip kore cumhuriyetini kurmak istemesidir. 3- Güney Kore'de savaşa dahil olursa çin buna kayıtsız kalamaz çünkü güney kore ve abd nin savaşı kazanması durumunda kore cumhuriyeti kurulacağı için abd çin sınırınada üs kurabilir buda çin'nin hoşuna gitmez ve çin güney koreden taraf olacaktır. 4- Haydi diyelim olmadı nükleer bomba atımına kesinlikle izin vermiyecektir eğer olurda trump attırırsa nükleer bombayı kesin çin savaşa girecek çünkü radyasyondan etkileneceği için bunun kendisinede bir göz dağı oldugunu bılecektır. 5- Yani kısaca arkadaşlarım 3'üncü Dünya savaşı çıkmak üzere ufak bir kıvılcım aranıyor siz siz olun bayrağınızı sevin vatanınızı sevin milletinizi sevin dinimize islama sahip çıkın. Okuduğunuz için Teşekkür ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.08.2017 10:07
ihsan ihsan

kore bu dünyanın eşkşiyası abd ye bir ders versin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 12.08.2017 09:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.