• Facebook
  • Twitter
ASTROLOJİ
22 Aralık - 19 Ocak OĞLAK SİZİ seven insanların yoğun ilgisine maruz kalıyorsunuz. Bugün her şey olmasını istediğiniz gibi. Yeni iş imkanları sağlayacak fırsatlar var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

OĞLAK BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak'lar bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak, depresyona girerler. İşleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat, hiçbir zaman kendilerini yalnız hissetmezler.

Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Kullanırım' dır. Oğlaklar ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri ile tanımlanırlar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Gerçek bir Oğlak'ın iki temel özelliği vardır.

Güvenilirlik ve dürüstlük. Çok gelişmiş bir görev duyguları vardır. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Oğlaklar arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır.

Geleneklere bağlı kişiler olduklarından, duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Bu nedenle kendilerinden yaşça küçük kişilerle bazen sürtüşmeleri olur. Bu özellikleri evlerine de yansır.

OĞLAK BURCU ÜNLÜLERİ
>Oğlak Benjamin Franklin  Henry Miller  Moliere  Isaac Newton  Elvis Presley  Joan Baez  Marlene Dietrich  Ava Gardner  Hz. İsa  Filiz Akın  Semra Özal  Federico Fellini  Rudyard Kipling  Richard Nixon  Simone de Beauvoir  Martin Luther King  Mao Tsetung  Ebru Şallı  Çağla Şikel  Mustafa Sandal  Cem Uzan  Seda Sayan  İbrahim Tatlıses