• Facebook
  • Twitter
ASTROLOJİ
23 Eylül - 22 Ekim TERAZİ KISKANÇLIK krizine girebilirsiniz. Beklediğiniz ilgiyi görememek sizi hırçınlaştırıyor. Bu huysuzluğunuz büyük problemlere yol açabilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

TERAZİ BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar. Bu yüzden onları tanımlayan sözcük 'Tartarım'dır. Teraziler güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler.

Abartılı bir hareketleri yoktur. Fakat yakın dostlarının vefasızlıkları onları çok etkiler. Nazik ve yumuşak sözlerle insanlarla iletişim kurarlar. Fakat, istemedikleri bir konuda ısrar edilirse sabır ve kibarlılıklarını yitirebilirler.

Çevresinde olup, bitenler için çok meraklı insanlardır. Başkalarının yaşantısına girmeye bayılırlar. Çok istedikleri güzelşeylere başka arkadaşları sahip olduğu zaman kıskançlık duyguları ortaya çıkar, hatta ayni şeylere sahip olmak için hileli yollara başvurabilir. Kendilerini geliştirmiş Teraziler ise, çıkarları için ilkelerinden taviz vermezler. Yalnızlığı sevmezler.

Her zaman güzel, dengeli ve uyumlu bir dünya ararlar. Kötü gerçeklerle karşı karşıya kalınca, kaçış yolları ararlar.

TERAZİ BURCU ÜNLÜLERİ
>Terazi Brigitte Bardot  Catherine Deneuve  Cem Özer  Cervantes  Christopher Reeves  Cliff Richards  Hülya Avşar  Jimmy Carter  John Lennon  Julio Iglesias  Klaus Kinski  Konficyus  Lizst  Meryl Streep  Michael Douglas  Nurseli İdiz  Oscar Wilde  Pavorotti  Rahmi Koç  Roger Moore  Sylvia Kristel  Turgut Özal  Verdi  Tarkan  Ayşegül Aldinç  Tarık Akan  Neşe Erberk  Levent Kırca  Yıldız Kenter  Mehmet Aslantuğ