• Facebook
  • Twitter
ASTROLOJİ
23 Temmuz - 22 Ağustos ASLAN Hoş, çekici ve şirinsiniz. Bugün kaygı duyacağınız hiçbir sorun görünmüyor. Ama bir kişiyi çok sinirlendirebilirsiniz. Şakalarınızla insanları biraz kızdırabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ASLAN BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler.

Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve

iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder.

Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar.Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

ASLAN BURCU ÜNLÜLERİ
>Aslan Zuhal Olcay  Ben Deniz  Uğur Mumcu  Napoleon Bonaparte  Fidel Castro  Alfred Hitchcock  Robert De Niro  Bill Clinton  Benito Mussolini  Coco Chanel  Mata Hari  Jaqueline Onassis  Mae West  Henry Ford  Mick Jagger  Carl Gustav Jung  Guy de