• Facebook
  • Twitter
ASTROLOJİ
23 Ekim - 21 Kasım AKREP YANLIZ Akrepler, geçmişe dalmaya başladınız yine. Kendinize acı çektiriyor ve üzülüyorsunuz. Sizi düşünmeyen insanlarla vakit kaybetmeyin.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

AKREP BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük 'Arzuluyorum' dur.

Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler.

Akrep'ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar.

Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendileriniyetiştirmemiş Akrep'ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar.

Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar.

AKREP BURCU ÜNLÜLERİ
>Akrep Hz. Muhammed  Alain Delon  Rock Hudson  Martin Luther  Alfred Nobel  Pablo Picasso  Marie Curie  Indira Gandhi  Katherine Hepburn  Mesut Yılmaz  M. Kemal Atatürk  Necmettin Erbakan  Nazlı Ilıcak  Süleyman Demirel  Dostoyevski  Troçki  Albert Camus  Voltaire  Theodore Roosevelt  Arzum Onan  Emel Sayın  Zerrin Özer  Meltem Cumbul  Muazzez Abacı